پذیرش سفارش مشتریان اوراق 35 (آنلاین)

پذیرش سفارش مشتریان اوراق 35 (آنلاین)

گواهینامه های کاربردی پذیرش سفارش مشتریان اوراق بهادار مورد نیاز برای آن دسته افرادی است که در حال حاضر در سمت پذیرش شرکت های کارگزاری مشغول به فعالیت بوده و یا در آینده متقاضی احراز این سمت می باشند. هدف اصلی این دوره افزایش توانمندی های کارکنان پذیرش می باشد. برنامه زمانی نوبت 35 دوره پذیرش سفارش مشتریان اوراق بهادار در جدول زیر قابل مشاهده می باشد. 
روز تاریخ درس و ساعت
پنج شنبه 99/02/25 ساز و کار مقرراتی و عملیاتی بورس اوراق بهادار (8-19)
جمعه 99/02/26 ساز و کار مقرراتی و عملیاتی بورس اوراق بهادار (8-19)
پنج شنبه 99/03/01 اصول اخلاقی و معیارهای رفتار حرفه ای (8-17) 
جمعه 99/03/02 قوانین و مقررات عمومی بازار سرمایه (8-17) 
جمعه 99/03/09 مهارت های ارتباطی و مشتری مداری (8-17) 

این دوره به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. افرادی که تمایل به حضور در این دوره دارند هر چه سریعتر اقدام به ثبت نام کنند زیرا در صورت تکمیل ظرفیت، لینک ثبت نام زودتر از زمان پایان ثبت نام بسته خواهد شد. 
 حتما قبل از ثبت نام در دوره 
راهنمای شرکت در کلاس های مجازی را مطالعه کنید. اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه برگزاری کلاسها طی هفته منتهی به شروع کلاس ها، به صورت پیام در صندوق ورودی پروفایل شرکت کنندگان در سامانه آموزش کانون قرار خواهد گرفت. 
آزمون این دوره در تاریخ 23 خردادماه در محل کانون کارگزاران برگزار خواهد شد. جزئیات بیشتر در خصوص آزمون روز شنبه مورخ 17 خردادماه بر روی سامانه آموزشی کانون کارگزاران، قسمت تازه ترین اخبار قرار خواهد گرفت. 
نکته: تخفیف 25 درصدی اشخاص وابسته به اعضا و سایر نهادهای مالی صرفا در زمان ثبت نام از طریق بارگذاری معرفی نامه و زدن گزینه اعمال تخفیف قابل استفاده می باشد و هیچ گونه مسئولیتی بابت اعمال تخفیف بعد از ثبت نام متوجه کانون نمی باشد. 
برای کسب اطلاعات بیشتر به اطلاعیه دوره مراجعه کنید.