پذیرش سفارش مشتریان اوراق 44 (آنلاین)

پذیرش سفارش مشتریان اوراق 44 (آنلاین)

گواهینامه های کاربردی پذیرش سفارش مشتریان اوراق بهادار مورد نیاز برای آن دسته افرادی است که در حال حاضر در سمت پذیرش شرکت های کارگزاری مشغول به فعالیت بوده و یا در آینده متقاضی احراز این سمت می باشند. هدف اصلی این دوره افزایش توانمندی های کارکنان پذیرش می باشد. برنامه زمانی نوبت 44 دوره پذیرش سفارش مشتریان اوراق بهادار در جدول زیر قابل مشاهده می باشد. 

روز تاریخ درس و ساعت
جمعه 99/08/30 اصول اخلاقی و معیارهای رفتار حرفه ای (8-17) 
پنج شنبه 99/09/06 ساز و کار مقرراتی و عملیاتی بورس اوراق بهادار (8-19)  
جمعه 99/09/07 مهارت های ارتباطی و مشتری مداری (8-17) 
پنج شنبه 99/09/13 ساز و کار مقرراتی و عملیاتی بورس اوراق بهادار (8-19)
جمعه 99/09/14 قوانین و مقررات عمومی بازار سرمایه (8-17)

این دوره به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. افرادی که تمایل به حضور در این دوره دارند هر چه سریعتر اقدام به ثبت نام کنند زیرا در صورت تکمیل ظرفیت، لینک ثبت نام زودتر از زمان پایان ثبت نام بسته خواهد شد. 
 حتما قبل از ثبت نام در دوره 
راهنمای شرکت در کلاس های مجازی را مطالعه کنید. اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه برگزاری کلاسها طی هفته منتهی به شروع کلاس ها، به صورت پیام در صندوق ورودی پروفایل شرکت کنندگان در سامانه آموزش کانون قرار خواهد گرفت. 
آزمون این دوره در تاریخ 27 آذرماه برگزار خواهد شد. جزئیات بیشتر در خصوص آزمون روز شنبه مورخ 22 آذرماه بر روی سامانه آموزشی کانون کارگزاران، قسمت تازه ترین اخبار قرار خواهد گرفت. 

نکته: تخفیف 25 درصدی اشخاص وابسته به اعضا و سایر نهادهای مالی صرفا در زمان ثبت نام از طریق بارگذاری معرفی نامه و زدن گزینه اعمال تخفیف قابل استفاده می باشد و هیچ گونه مسئولیتی بابت اعمال تخفیف بعد از ثبت نام متوجه کانون نمی باشد. همچنین حتما پیش از ثبت نام در دوره های مختلف به برنامه زمانی کلاس های آموزشی توجه فرمایید تا از تداخل زمانی کلاس های ثبت نام شده جلوگیری به عمل آید. در صورت عودت به دلیل تداخل زمانی دوره های ثبت نام شده توسط فرد، طبق قواعد مالی آموزش کانون کارگزارات 30 درصد از مبلغ شهریه کسر و الباقی عودت داده خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به اطلاعیه دوره مراجعه کنید.