برای دریافت رسید شرکت در دوره آموزشی لطفا ویدیوی آموزشی زیر را مشاهده نمایید:

اگر رمز عبور ورود به سامانه خود را فراموش کردیم، با مشاهده فیلم آموزشی زیر می توان به بازیابی رمز عبور پرداخت

جهت آشنایی با نحوه عضویت در این سامانه آموزشی لطفا فایل تصویری زیر را مشاهده نمایید

پس از تکمیل فرایند عضویت در سایت، با رجوع به قسمت پروفایل در سامانه آموزش، امکان مشاهده پیام های دریافتی، مشاهده و چاپ برنامه هفتگی و مشاهده دروس ثبت نامی وجود دارد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  فیلم های آموزشی  زیر را مشاهده نمایید:

زمانی که افراد اقدام به ثبت نام از طریق سامانه STS.SEBA.IR می کنند؛ بعد از وارد کردن اطلاعات تکمیلی خود در فرم های الکترونیکی وارد درگاه پرداخت آنلاین سامانه شده و با داشتن رمز دوم کارت بانکی خود اقدام به واریز وجه می کنند.

هنگامی که هرفرد اقدام به عضویت در سامانه می کند. بعد از اتمام فرایند عضویت، یک پیامک و هم چنین یک ایمیل خوشامدگویی حاوی نام کاربری ( عدد 7 رقمی) دریافت می کند.

افراد متقاضی عودت شهریه پس از مطالعه "آیین نامه انصراف از شرکت در دوره های آموزشی" طبق روال مذکور در آیین نامه اقدام کنند.

خیر، باتوجه به اینکه هر فردی صرفا یکبار اقدام به عضویت در سامانه می ­کند و در هنگام ثبت ­نام دیگر احتیاج به ثبت­ اطلاعات شخصی نیست، لذا نمی ­توان برای فرد دیگری ثبت­ نام کرد.

کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های آموزشی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار می توانند از طریق عضویت در سایت آموزش کانون به نشانی www.sts.seba.ir ضمن مشاهده کلیه خدمات آموزشی ، در دوره مورد نظر خود ثبت نام کرده و از خدمات آموزشی کانون استفاده نمایند.
جهت آشنایی با طریقه ثبت نام در دوره های آموزشی کانون، فایل تصویری زیر را مشاهده نمایید.


از طریق فرم زیر می توانید سوال خود را مطرح نمایید.